Hitler podpisuje ACTA

Opublikowano: 28.02.2012 | Kategorie: Teatr i kabaret

Hitler podpisuje ACTA

Parodia podpisania ACTA przez Donalda Tuska.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

4 komentarze

 1. Fenix 28 lutego 2012

  Niesamowite 😀 Brawa dla Autora tego tekstu PL Uśmiałem się do łez !:Dehe!

 2. sync 28 lutego 2012

  Tu jest też dobra wersja 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=kJFXtvWj1rc

 3. Łukasz Mastalerek 28 lutego 2012

  Nie popieram tego rządu,ale Tusk chociaż jest fatalnym premierem takim jak Buzek mniej więcej to nie da się go porównać do Hitlera,za dużo jadu tutaj dostrzegam ta nienawiść którą szerzycie wróci do was,jeszcze Hawranka porównają do Hitlera

 4. W. 29 lutego 2012

  W jakiejś innej parodii podpisania ACTA widziałem fragment:

  – Wyprowadźcie na ulice wojsko! Niech stłumi protesty!
  – Ale, panie premierze, nasi żołnierze są w Afganistanie…

Dodaj komentarz