Czym się różnią mózgi kobiece od męskich?

Opublikowano: 27.12.2013 | Kategorie: Teatr i kabaret

Czym się różnią mózgi kobiece od męskich?

Skecz Marka Gungora dający dużo do myślenia naszym mózgom.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali. Celem moderacji jest walka ze spamerami, którzy omijali wszystkie nasze blokady antyspamerskie.

2 komentarze

 1. Bartek 27 grudnia 2013

  Rewelacja!

 2. mariusz 6 lutego 2014

  To nie jest skecz. To fragment seminarium dla par pt. „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”.
  ***
  Mark Gungor jest jednym z najbardziej znanych mówców i doradców w obszarze relacji damsko-męskich w Ameryce. Prowadzi audycje radiowe, występuje w programach telewizyjnych, jest pastorem i autorem książki. Jego najbardziej do tej pory znana seria wykładów zatytułowana Laugh Your Way to a Better Marriage® skierowana jest do wszystkich, którzy obcują z płcią przeciwną, ale Mark jest również autorem i fantastycznym odtwórcą wykładów – widowisk dedykowanych dla singli, nastolatków, kobiet i mężczyzn. Więcej można przeczytać na http://www.laughyourway.com/.

  Jego wykłady cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie głównie z uwagi na zdolności aktorskie Marka i ogromne poczucie humoru. Potrafi On w sposób zabawny i obrazowy, a dzięki temu łatwy do zapamiętania, opowiadać o różnicach między kobietami i mężczyznami oraz nieporozumieniach, jakie z tego często wynikają. Bez cienia skrępowania mówi o seksie, pornografii czy mastrurbacji. Humor, praktyczne rady i aktorsko odegrane sceny z życia Marka sprawiają, że Jego wykładów słucha się z przyjemnością i łatwo zapamiętuje podawane przez Niego zasady. Żarty i historie z wykładów długo potem opowiada się przyjaciołom i znajomym.

  Wykłady Marka przetłumaczono na język polski i można je obejrzeć podczas publicznych prezentacji w kilku miastach w całym kraju. Można też kupić płyty DVD do obejrzenia w domu.

Dodaj komentarz