Adolf i faktura z Orange

Opublikowano: 04.03.2012 | Kategorie: Teatr i kabaret

Adolf i faktura z Orange

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

3 komentarze

  1. Fenix 4 marca 2012

    Coś jest na rzeczy mam problemy by z Orange by rozwiązać umowę !

  2. Saggitarius 4 marca 2012

    zajebiste. A teraz tekst tylko po to, żeby komentarz nie był za krótki, i żeby można było dodać komentarz.

  3. idasmw 4 marca 2012

    …kurcze…. te teksty do tej scenki stają się już nudne… innych filmów już nie można wykorzystać ?!?!?!

Dodaj komentarz