„Fakty” TVN kontra „Wiadomości” TVP

Opublikowano: 24.08.2017 | Kategorie: Opinie i dyskusje

„Fakty” TVN kontra „Wiadomości” TVP

Porównanie „Faktów” TVN z „Wiadomościami” TVP. Medialne sztuczki i triki, manipulacje, socjotechniki i garściami sypaną propagandę.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

2 komentarze

 1. Stanley 24 sierpnia 2017

  Bardzo dobry materiał – doskonale obnaża sztuczki propagandowe ale jest przy tym lekki i przyjemnie się ogląda.

  P.S. Kurski i w tle dziecięce śmiechy rox :]

 2. jerry 24 sierpnia 2017

  Brak mi słów. Takiej manipulacji podprogowej dawno nie doświadczyłem. Czy ten gość ma Polaków za idiotów do kwadratu?
  Na pozór zdaje się być inteligenty…
  Ale… Nie ze mną te numery, Bruner.

  P.S. Jak to kiedyś rzekł J. Goebels: po tysiąckroć powtarzane kłamstwo stanie się wreszcie prawdą!
  Nic dodać nic ująć w ocenie przekazu tegoż filmiku.

Dodaj komentarz