O końcu wolności Polaków

Opublikowano: 18.09.2017 | Kategorie: Opinie i dyskusje

O końcu wolności Polaków

Słowa Jerzego Zięby do Jarosława Kaczyńskiego ws. skandalu w Białymstoku.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

1 wypowiedź

  1. replikant3d 18 września 2017

    Wołanie na puszczy….Kaczyński jak i reszta polityków ze wszystkich partii mają w nosie ludzi. Dostali ,,prikaz,, od swoich prawdziwych mocodawców i realizują tylko ich plany. żrą się tylko pod publikę. Za kulisami wszyscy trzymają sztamę. W końcu władza i koryto najważniejsze…a ludzie? to tylko dla nich kłopot który muszą tolerować…i tyle!

Dodaj komentarz