Kto kręci notowaniami giełdowymi

Opublikowano: 21.10.2017 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Kto kręci notowaniami giełdowymi

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

1 wypowiedź

  1. Fenix 21 października 2017

    Przestań pracować na dług, z oszczędzania długu dla lichwy ,i długiem opodatkowany . Jak długo będziesz pracował na własną stratę, gdzie zysk jest nielicznych graczy udziałem, nie tworzą a grabią pozostałych . Z grania nie ma więcej , większość musi tracić by jednostki wygrywał , w ustawionej nieczystej grze.
    DOK udziałem równy każdemu , z własnego tworzenia mamy więcej dobra wszelkiego. Wszyscy wygrani, tworzymy równe szanse każdemu.

Dodaj komentarz