Jak przeprowadziłem się do Polski z USA

Opublikowano: 05.12.2017 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Jak przeprowadziłem się do Polski z USA

Wideo zainteresowało 5 osób!

Ludzie często pytają mi jak mogłem zostawić Stany Zjednoczone i przeprowadzić się do Polski? Jaka była przyczyna tego, żeby porzucić „amerykańskie marzenie” i zamieszkać w kraju Europy Wschodniej? W dzisiejszym odcinku „Kult America” spróbuję wyjaśnić dlaczego podjąłem taką decyzję. To było nie tylko zachwycenie kulturą, ale też miałem niektóre socjalne, ekonomiczne, a nawet osobiste przyczyny.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

Dodaj komentarz