IBM i holokaust

Opublikowano: 26.06.2018 | Kategorie: Opinie i dyskusje

IBM i holokaust

Wideo zainteresowało 13 osób!

W niniejszym wywiadzie Alex Jones rozmawia z Edmundem Blackiem, autorem książki “IBM i holocaust”. Po dojściu do władzy Hitler otrzymał wsparcie od wielu amerykańskich firm w tym od IBM. Zbudowane specjalnie dla reżimu Hitlera komputery Hollerith pozwalały na prowadzenie statystyk w odniesieniu do procesów wykluczenia i gettoizacji oraz na systematyzację eksterminacji wrogich populacji jak również służyły do prowadzenia działań wojennych.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

1 wypowiedź

  1. Iwo 26 czerwca 2018

    Jaki „holokaust”?

Dodaj komentarz