Duch wolności

Opublikowano: 10.06.2016 | Kategorie: Muzyka

Duch wolności

„Duch wolności” (4:30) – Sławek Błęcki i Darek Kowal
Słowa i muzyka, śpiew, gitary, klawisze, bas: Sławek Błęcki
Loopy, realizacja nagrań, mix: Darek Kowal
Ilustracja na okładce: Jarosław Gach
Mastering płyty i sfinansowanie 100 egz. krążków: Wojciech „The Motyw” Wszelaki
Wydawca płyty: WolneMedia.net

Przedstawiamy płytę z 5 utworami muzycznymi stworzonych przez 5. niezależnych twórców specjalnie z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia portalu „Wolne Media”. Różne style, różne gatunki, ale jedna myśl przewodnia: szeroko rozumiana tematyka wolnościowa!

Wszystkie utwory zamieszczone na płycie są dostępne na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-SA 3.0). Wolno je w celach komercyjnych i niekomercyjnych bezpłatnie grać, rozpowszechniać, kopiować, emitować (także w stacjach radiowych) i tworzyć utwory zależne udostępniane później na tej samej licencji.

Link do pobrania płyty:
http://wolnemedia.net/wolnosciowa-plyta-na-jubileusz-5-lecia-wm/

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali. Celem moderacji jest walka ze spamerami, którzy omijali wszystkie nasze blokady antyspamerskie.

2 komentarze

  1. Fenix 10 czerwca 2016

    Wolność nic nie kosztuje, oddając wolność drugiemu sam jej doświadczasz.
    O wolność się nie walczy , jesteśmy wolni lub zniewoleni , stan umysłu .
    O prawa walczymy , wolności doznajemy . Gdy ktoś ci mówi ze o wolność trzeba walczyć, zapytaj się go , czyja ta wolność ma być?

  2. Fenix 10 czerwca 2016

    Duch wolności i moc niech będzie z WaMi 🙂

Dodaj komentarz