Czy to jest wolność?

Opublikowano: 10.06.2016 | Kategorie: Muzyka

Czy to jest wolność?

„Czy to jest wolność” (3:08) – Robert Red
Tekst, muzyka, wokal, lead, gitara basowa, gitara solowa, produkcja: Stefan Rudecki (czyli Robert Red)
Ilustracja na okładce: Jarosław Gach
Mastering płyty i sfinansowanie 100 egz. krążków: Wojciech „The Motyw” Wszelaki
Wydawca płyty: WolneMedia.net

Przedstawiamy płytę z 5 utworami muzycznymi stworzonych przez 5. niezależnych twórców specjalnie z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia portalu „Wolne Media”. Różne style, różne gatunki, ale jedna myśl przewodnia: szeroko rozumiana tematyka wolnościowa!

Wszystkie utwory zamieszczone na płycie są dostępne na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-SA 3.0). Wolno je w celach komercyjnych i niekomercyjnych bezpłatnie grać, rozpowszechniać, kopiować, emitować (także w stacjach radiowych) i tworzyć utwory zależne udostępniane później na tej samej licencji.

Płytę pobierzesz tutaj:
http://wolnemedia.net/wolnosciowa-plyta-na-jubileusz-5-lecia-wm/

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali. Celem moderacji jest walka ze spamerami, którzy omijali wszystkie nasze blokady antyspamerskie.

Dodaj komentarz