Rzeźnik potworów

Opublikowano: 01.07.2018 | Kategorie: Filmy fabularne

Rzeźnik potworów

Wideo zainteresowało 9 osób!

Komediowy horror o łowcy potworów, który rozprawia się z nimi w bezwzględny sposób. Z niezapomnianym udziałem Roberta Englunda (Freddy z „Koszmaru z ulicy Wiązów”). Jack Brooks miał być hydraulikiem… a musi ścigać potwory wszelkiej najohydniejszej maści. A wszystko zaczęło się od tego, gdy bestie w brutalny sposób zamordowały jego rodziców. Od tego czasu bohater ma problemy z kontrolowaniem gniewu, co przysparza mu ciągłych kłopotów i uwalnia starożytne klątwy…

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

2 komentarze

  1. replikant3d 1 lipca 2018

    Kiczowate filmy klasy B. Po co umieszczacie takie gnioty? Nie zaniżajcie poziomu portalu takim chłamem.

  2. admin 2 lipca 2018

    Możesz zgłosić własne propozycje filmów z „YouTube” wartych pokazania na WM.

Dodaj komentarz