Wojna, której nie widać

Opublikowano: 21.02.2018 | Kategorie: Dokumenty

Wojna, której nie widać

Wideo zainteresowało 7 osób!

Paul Moreira dokumentuje działania żydowskich osadników konsekwentnie stwarzających sytuację, w której funkcjonowanie państwa palestyńskiego staje się niemożliwe. Osadnicy kontrolują trzy kluczowe ministerstwa w rządzie izraelskim, prowadzą politykę okrążania kolejnych palestyńskich osad, a radykalni żydowscy osadnicy nękają palestyńskich sąsiadów. Moreira wyrusza w podróż po koloniach na linii frontu, po palestyńskich terytoriach, które mają stać się podstawą państwa Palestyna. Dokonuje kolejnych odkryć.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

Dodaj komentarz