UFO – prawda czy fikcja?

Opublikowano: 22.05.2018 | Kategorie: Dokumenty

UFO – prawda czy fikcja?

Wideo zainteresowało 5 osób!

Jeszcze do początku XVI wieku wyznawano teorie ptolemejską albo geocentryczną. Uważano, że Ziemia była centrum wszechświata i było to zgodne z biblijnym obrazem człowieka. Jednak system Kopernika został ostatecznie uznany. Wielu ekspertów teoretyzuje na temat istnienia innych form życia. Czy latające obiekty na niebie to rzeczywiście UFO, maszyny zdolne do przemieszczania się z jednego wymiaru do drugiego? Czy to statki kosmiczne poruszające się w czasie i przestrzeni?Czy jesteśmy sami we wszechświecie? Na te i inne odpowiedzi postarają się odpowiedzieć naukowcy z całego świata.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

Dodaj komentarz