Tajemnica metalicznych kotłów z syberyjskiej Doliny Śmierci

Opublikowano: 23.06.2018 | Kategorie: Dokumenty

Tajemnica metalicznych kotłów z syberyjskiej Doliny Śmierci

Wideo zainteresowało 25 osób!

Czy starożytni kosmici dawno temu odwiedzili Syberię? Wg lokalnych mieszkańców w Dolinie Śmierci znajdują się tajemnicze struktury w kształcie metalicznych kotłów oraz podziemnych pomieszczeń. Osoby które przebywały blisko tych dziwnych konstrukcji skarżyły się na dziwne choroby po których wypadały im włosy. Wg jakuckich legend w zamierzchłych czasach tajemnicze struktury wystrzeliwały z Ziemi kule ognia w kierunku obiektów poruszających się po niebie. Ewenkowie i Jakuci od wieków przekazują też historie dotyczące obserwacji dziwnych kul światła oraz latających pojazdów na niebie. Kto wie, być może metaliczne kotły zostały wzniesione dawno temu przez przybyszów z kosmosu, chroniących naszą cywilizację.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz