Tajemnica starożytnego dysku Sabu

Opublikowano: 23.05.2018 | Kategorie: Dokumenty

Tajemnica starożytnego dysku Sabu

Wideo zainteresowało 8 osób!

Starożytny Egipt do dziś skrywa w sobie wiele tajemnic. Tysiące lat temu budowano tu niezwykłe monumentalne konstrukcje, których historia do dziś pozostaje niewyjaśniona. Oprócz takich budowli jak Sfinks czy piramidy, do naszych czasów przetrwało też kilka intrygujących artefaktów. Jednym z najciekawszych takich obiektów jest tajemniczy dysk Sabu.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz