Soczi

Opublikowano: 09.04.2018 | Kategorie: Dokumenty

Soczi

Wideo zainteresowało 4 osób!

Reportaż o najsłynniejszym rosyjskim kurorcie Soczi, gdzie w 2014 roku odbyły się zimowe igrzyska olimpijskie. Po raz pierwszy w historii – w subtropiku! Aby zadziwić świat, Rosjanie nie liczyli się z kosztami. Pompowali w Soczi rekordowe sumy! Olimpiada była oczkiem w głowie Władimira Putina. To on obiecał, że miasto bez kanalizacji, bez gazu i bez stadionów zmieni się w sportowe centrum i kurort, jakiego świat nie widział! Soczi ogłoszono symbolem nowej Rosji. Bohaterem reportażu jest 62 – letni Aleksiej, właściciel pensjonatu, położonego obok budowy wioski olimpijskiej. Dzień spędzony z Aleksiejem pokazuje, jak wygląda codzienne życie w najbardziej pokazowym kurorcie Rosji, co o olimpiadzie sądzą jego mieszkańcy i czy wierzą, że powstanie tam raj na ziemi?

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz