Masowe obserwacje UFO w 1997 r.

Opublikowano: 06.07.2018 | Kategorie: Dokumenty

Masowe obserwacje UFO w 1997 r.

Wideo zainteresowało 7 osób!

Niezwykła obserwacja UFO nad Phoenix 13 marca 1997 roku. Wówczas to tysiące ludzi na przestrzeni 500 kilometrów widziały dziwne kule światła oraz ogromny pojazd nie wydający żadnego dźwięku. Oprócz relacji świadków istnieje także kilka nagrań pokazujących jak kule światła zawisły nad centrum miasta. Sprawa jest o tyle ciekawa że zwolennikiem pozaziemskiego pochodzenia pojazdów jest ówczesny gubernator Arizony. Czy faktycznie doszło wówczas do masowej obserwacji UFO? Warto rozważyć taką hipotezę mając na uwadze zbieżność z podobnymi relacjami z roku 1897.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz