Kosmici w Zimbabwe w 1994 roku

Opublikowano: 24.05.2018 | Kategorie: Dokumenty

Kosmici w Zimbabwe w 1994 roku

Wideo zainteresowało 6 osób!

Czy kosmici odwiedzili Zimbabwe w 1994 roku? Historia niezwykłej obserwacji UFO i bliskiego spotkania trzeciego stopnia. We wrześniu 1994 roku w miasteczku Ruwa setki osób obserwowały kule światła przemieszczające się po niebie. 62 świadków widziało na własne oczy niezwykłe istoty opuszczające latający spodek. Świadkowie zdarzenia do dziś powtarzają tę historię w taki sposób, że nawet sceptycy przyznają, iż jest to przypadek godny uwagi. Warto zapoznać się z tą niezwykłą historią sprzed 24 lat.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz