Jeden dzień z życia kierowcy śmieciarki w Kaliningradzie

Opublikowano: 15.03.2018 | Kategorie: Dokumenty

Jeden dzień z życia kierowcy śmieciarki w Kaliningradzie

Wideo zainteresowało 8 osób!

Jeden dzień z życia kierowcy śmieciarki w Kaliningradzie. Reportaż z Kaliningradu o pracowniku miejskich służb oczyszczania. Jest to pretekst by pokazać warunki życia w tym mieście, bo to, co ludzie wyrzucają na śmieci, bardzo dużo mówi o codzienności i poziomie egzystencji. Kamera towarzyszy bohaterowi od rana do wieczora. Jest z nim na wysypisku śmieci, gdzie żerują bezdomni i przed domami nowobogackich. Dzięki śmieciarzowi poznajemy Kaliningrad od kuchni. Mimo, że jest to najbardziej na zachód wysunięte miasto Rosji, to jak się okazuje, do zachodniego poziomu życia jeszcze mu bardzo daleko.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz