Czy kosmici mieliby pokojowe zamiary?

Opublikowano: 03.07.2018 | Kategorie: Dokumenty

Czy kosmici mieliby pokojowe zamiary?

Wideo zainteresowało 4 osób!

Czy kosmici byliby do nas pokojowo nastawieni? W kulturze masowej dominuje obraz złowrogich kosmitów, pragnących naszej zagłady. Być może jednak przybysze z kosmosu mieliby wobec nas pokojowe intencje. Cywilizacja zdolna opuścić własny system gwiezdny powinna się odznaczać wysokim poziomem rozwoju moralnego, społecznego i technologicznego. Niewykluczone, że tacy kosmici nie chcieliby wyrządzić Ziemianom żadnej krzywdy, a raczej chcieliby nam pomóc.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz