5 planet okołopodwójnych

Opublikowano: 10.08.2018 | Kategorie: Dokumenty

5 planet okołopodwójnych

Planety okołopodwójne to obiekty, które orbitują wokół obu składników gwiazdy podwójnej. Takie obiekty zwykle powstają podczas procesu formowania się planet z dysku protoplanetarnego otaczającego układ podwójny. Istnieje także możliwość, że do układu planetarnego może dołączyć kolejna gwiazda. Do tej pory naukowcy odkryli ponad 20 planet orbitujących wokół obu składników gwiazdy podwójnej. W dzisiejszym odcinku przedstawiamy 5 najciekawszych takich planet.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

Dodaj komentarz