Masza i niedźwiedź – 61

Opublikowano: 24.12.2016 | Kategorie: Animacja

Masza i niedźwiedź – 61

Wideo zainteresowało 8 osób!

Tytuł odcinka: „Nie rozstawać się z ukochaną”

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

1 wypowiedź

  1. 23wojtas 24 grudnia 2016

    Z córką oglądamy ‚Maszę i Niedźwiedzia’ od ok 2m-cy;) oczywiście oryginalną wersję. świetna bajka pod względem treści i wyglądu i ten wyczuwalny klimat słowiański. Bardzo mi się podoba. Polecamy Tatuś z Córcią.

Dodaj komentarz