Mały Lotos

Opublikowano: 25.09.2016 | Kategorie: Animacja, Muzyka

Mały Lotos

Autorzy piosenki „Dove High Over The Storm”: Tony i Drew Parker

Animacja: Andy E

Krótka animacja ukazuje temat wolności wiary w Chinach. Główna bohaterka, Mały Lotos (Little Lotus), zwykła mieć radosne rodzinne życie. Jakkolwiek później jej rodzice i babcia są prześladowani (torturowani) aż do śmierci przez reżim komunistyczny Chin za to, że nie chcieli porzucić swojej wiary w Falun Dafa (Falun Gong). Za co dziecko zostaje sierotą.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

Dodaj komentarz