Meksyk o wyborach w Polsce

Opublikowano: 19.03.2015 | Kategorie: Teatr i kabaret

Meksyk o wyborach w Polsce

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali. Celem moderacji jest walka ze spamerami, którzy omijali wszystkie nasze blokady antyspamerskie.

2 komentarze

  1. agama 19 marca 2015

    hehe samo sedno, nawet w Meksyku się z nabijają z lemingów polskich głosujących zawsze na tych samych szogunów. Trzeba popierać zwyczajnych obywateli takich jak Paweł Tanajno z Demokracji Bezpośredniej, którzy znają polskie realia i wiedzą, co trzeba naprawić:

    https://pl-pl.facebook.com/DemokracjaBezposrednia/posts/779914392103669:0

  2. ja 20 marca 2015

    Wow no to piękna żenada widziałem tem film w z zagranicznych mediach i też było o rządzących ino innych

Dodaj komentarz