Meksyk o wyborach w Polsce

Opublikowano: 19.03.2015 | Kategorie: Teatr i kabaret

Meksyk o wyborach w Polsce

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

2 komentarze

  1. agama 19 marca 2015

    hehe samo sedno, nawet w Meksyku się z nabijają z lemingów polskich głosujących zawsze na tych samych szogunów. Trzeba popierać zwyczajnych obywateli takich jak Paweł Tanajno z Demokracji Bezpośredniej, którzy znają polskie realia i wiedzą, co trzeba naprawić:

    https://pl-pl.facebook.com/DemokracjaBezposrednia/posts/779914392103669:0

  2. ja 20 marca 2015

    Wow no to piękna żenada widziałem tem film w z zagranicznych mediach i też było o rządzących ino innych

Dodaj komentarz