Celowa destabilizacja w celu przejęcia władzy

Opublikowano: 19.12.2016 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Celowa destabilizacja w celu przejęcia władzy

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali. Celem moderacji jest walka ze spamerami, którzy omijali wszystkie nasze blokady antyspamerskie.

TAGI:

2 komentarze

  1. Brev 19 grudnia 2016

    Ten koleś (Ator) nie jest zbyt wiarygodny. Czepia się każdego popularnego tematu żeby sobie nabijać oglądalność i trzepać hajs. Nawet nie zadaje sobie trudu aby zgłębić temat i bywa że plecie straszne bzdury. A że gadke ma to jego filmy wydają się składne.

  2. Zbigniew 19 grudnia 2016

    Rozliczymy PiS przy wyborach, ale pozostaną ustawy likwidujące prawa wolności obywatelskich.
    Czy następcy PiS-u cofną ustawę inwigilacyjną/policyjną, ustawę antyterrorystyczną,
    bez terrorystów i inne???

Dodaj komentarz