Celowa destabilizacja w celu przejęcia władzy

Opublikowano: 19.12.2016 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Celowa destabilizacja w celu przejęcia władzy

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

2 komentarze

  1. Brev 19 grudnia 2016

    Ten koleś (Ator) nie jest zbyt wiarygodny. Czepia się każdego popularnego tematu żeby sobie nabijać oglądalność i trzepać hajs. Nawet nie zadaje sobie trudu aby zgłębić temat i bywa że plecie straszne bzdury. A że gadke ma to jego filmy wydają się składne.

  2. Zbigniew 19 grudnia 2016

    Rozliczymy PiS przy wyborach, ale pozostaną ustawy likwidujące prawa wolności obywatelskich.
    Czy następcy PiS-u cofną ustawę inwigilacyjną/policyjną, ustawę antyterrorystyczną,
    bez terrorystów i inne???

Dodaj komentarz