Partie polityczne rozegrały społeczeństwo

Opublikowano: 10.01.2017 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Partie polityczne rozegrały społeczeństwo

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane - po dodaniu komentarz nie pojawi się automatycznie! U niektórych użytkowników komentarz przed akceptacją może być widoczny tylko dla niego (zależy od ustawień przeglądarki internetowej). Celem moderacji jest walka hejterami i spamerami.

TAGI:

1 wypowiedź

  1. janpol 10 stycznia 2017

    W zasadzie zgoda, ale z uwagą: partie „koleśóf” obecne w PRL-bis (niestety, jak się okazało „po owocach” z PiS włącznie) to system zaplanowany (przez ubekistan, ale wbudowujący się do ogólnoświatowej tendencji pacyfikacji społeczeństw przez elity, głównie finansowe) do pacyfikacji społeczeństwa ale demokracja oparta o społeczeństwo obywatelskie i partie polityczne ideologiczne, budująca państwo jako dobro wspólne to powinien być nasz cel i w ten sposób przeciwstawiać się „elytom” (jakiekolwiek by one nie były, nawet tzw. intelektualne).

    PS 50% + 1 TO JEST WIĘKSZOŚĆ niezależnie co kto uważa

Dodaj komentarz