Mapa Europy od roku 1000 do dziś

Opublikowano: 15.09.2013 | Kategorie: Dokumenty

Mapa Europy od roku 1000 do dziś

Wojny, podziały, rozbiory. Państwa powstawały i znikały, granice przesuwały w tę lub w inną stronę. Przedstawiamy państwu krótki filmik o tym, jak się zmieniała mapa Europy od 1000 roku do dni dzisiejszych. Na filmie widać błąd – Austro-Węgry nazwano Węgrami.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali. Celem moderacji jest walka ze spamerami, którzy omijali wszystkie nasze blokady antyspamerskie.

1 wypowiedź

  1. lynx 15 września 2013

    heh zobaczcie na granice bulgarii na poczatku filmu i obecnie ci to dopiero zmienili swoje polozenie.

Dodaj komentarz