Mapa Europy od roku 1000 do dziś

Opublikowano: 15.09.2013 | Kategorie: Dokumenty

Mapa Europy od roku 1000 do dziś

Wojny, podziały, rozbiory. Państwa powstawały i znikały, granice przesuwały w tę lub w inną stronę. Przedstawiamy państwu krótki filmik o tym, jak się zmieniała mapa Europy od 1000 roku do dni dzisiejszych. Na filmie widać błąd – Austro-Węgry nazwano Węgrami.

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali.

1 wypowiedź

  1. lynx 15 września 2013

    heh zobaczcie na granice bulgarii na poczatku filmu i obecnie ci to dopiero zmienili swoje polozenie.

Dodaj komentarz