Masza i niedźwiedź – 38

Opublikowano: 03.01.2014 | Kategorie: Animacja

Masza i niedźwiedź – 38

Tytuł odcinka: „Wszystko na odwrót”

PROBLEM Z PLAYEREM: Player nie działa? Usuń pliki tymczasowe przeglądarki i uruchom ją ponownie. Wciąż nie działa? Powiadom nas w komentarzu! Niektóre playery wymagają klikania w strzałki, napisy typu „Continue to file”, zamknięcia reklam (zablokujesz je wtyczką AdBlock) lub włączenia reklam (gdy są blokowane).

PRAWA AUTORSKIE: Nasza strona jest niekomercyjną linkownią do playerów filmów i telewizji dostępnych na zewnętrznych stronach internetowych, na których zawartość "Wolne Media" nie mają wpływu. Po kliknięciu w duży obrazek ze strzałką w oknie pop-up otwiera się zewnętrzna strona, której adres każdy może podejrzeć. Roszczenia ws. praw autorskich należy kierować do stron, które udostępniają materiały audiowizualne i strumieniowe (streaming). Linki publikujemy w celach informacyjnych. Więcej informacji TUTAJ!

MODERACJA KOMENTARZY: Na stronie TV WM nie ma kont użytkowników, dlatego wszystkie komentarze są moderowane. Dodane komentarze przed akceptacją widoczne są tylko dla użytkowników, którzy je napisali.

TAGI:

4 wypowiedzi

 1. admin 7 lutego 2014

  Nie wiem, czy dyrektor programowy TVP ABC czyta WM czy nie, ale wielkie dzięki! W końcu jakaś polska stacja TV puści po polsku „Maszę i niedźwiedzia”. I to od samego początku wystartowania kanału. Tutaj ramówka:
  http://tv-cyfrowa.eu/15-lutego-rusza-tvp-abc

 2. admin 15 lutego 2014

  Za wcześnie pochwaliłem TVP ABC – zdjęli „Maszę i niedźwiedzia” z ramówki. Ciekawe, czy z powodów politycznych czy nie zdążyli technicznie.

 3. matmaja 19 listopada 2014

  Witam,bajeczka super,dynamiczna,dowcipna,ale niech osoby, ktpre ukladaja program tv niech maja odrobinę wyobraźni i nie emituja bajki o 21:50.

 4. Agnieszka 26 listopada 2014

  Witam.
  Bardzo proszę o osoby,które układają program tvp abc o przesunięcie emisji bajki „Masza i niedźwiedź” z godziny 21.50 ,na 20.00. Bajak ta jest przeznaczona dla dzieci!!! a one o 21.50 śpią, czy ktos kto układa program o tym nie wie?

Dodaj komentarz